הגש פנייה מהירה

הבשורות המובילות של תערוכת Neocon 2018

נציגי גלובל טסו עד שיקאגו כדי להתעדכן בכל מה שחם ומתפתח בתחום עיצוב חללי העבודה, וחזרו עם כמה תובנות ואפילו עם מצגת להורדה >>

זו השנה ה-50 שתערוכת Neocon המובילה בעיצוב מסחרי מתקיימת בשיקגו ומושכת אלפי מעצבי פנים, אדריכלים וקניינים מקצוות תבל וחושפת את המגמות הבולטות בתחום. מדי שנה משתתפות בתערוכת הענק כ-500 חברות הגדולות בתעשייה המציגות אלפי מוצרים ושירותים בריהוט, בדים, ריצוף, מוצרי גמר וטכנולוגיה ומספקות הצצה מרתקת לעתיד תעשיית העיצוב בכלל ולעולם העיצוב המסחרי בפרט.

גם נציגי גלובל לקחו חלק בתערוכה ואספו עבורכם את הבשורות והמגמות המעניינות של עיצוב סביבות עבודה עכשוויות כפי שהוצגו בתערוכת Neocon 2018.

ביופיליה – הטבע נכנס למשרד

הכנסת הטבע אל פנים המשרד מתורגמת במגוון וריאציות עיצוביות במשרד המודרני. גופי תאורה בהשראת אלמנטים מהטבע, מבני נושא בהשראת חיות, קירות עם צמחים מטפסים, אריחים עם מרקמים מהטבע, שימוש בעץ טבעי ורהיטים ממוחזרים, אבן טבעית, בדים נושמים. בתערוכה ניתן היה לראות גם עיצובים בצורניות אורגנית שהולכים יד ביד עם ארגונומיה בדמות פתרונות ישיבה המאפשרות מגוון תצורות ישיבה במנח טבעי של הגוף.

תחזיקו חזק, כוכב המשרד הוא הלאונג'

שילוב בין הרפיה ועבודה ביצירת טרקלינים מסוגננים. בתערוכה הוצגו קולקציות רבות של רהיטי פנאי, ספות מודולאריות המתחברות זו לזו אותן ניתן לכוון לפונקציות ישיבה שונות לצד שולחנות קפה, ספריות ומערכות מדיה להפיכת הלאונג' ללב הפועם של סביבת העבודה שמצד אחד מחבר בין העובדים ומצד שני מאפשר להם להתנתק לרגע.

תעלה ותבוא, הטכנולוגיה

הרהיטים החכמים הם הדור הבא באבולוציה של ריהוט משרדי. אלה רהיטים שבלחיצת כפתור מתכווננים לפי מבנה גופינו, בין אם בהגבהת או בהנמכת השולחן, העלאת זרועות של גופי תאורה, פתרונות מכניים הניתנים לקיפול, מרכזי פיקוד וסנסורים מיוחדים שמזהים באופן אוטומטי מתי העובד קם או יושב ומתאימים את עצמם לצרכיו והכל בצורה פונקציונאליות ואסתטית כאחד. ויש לנו תחושה שאנחנו עדין בהתחלה והעתיד צפוי להיות מרתק…

נפלאות האקוסטיקה

בתערוכה, בלטו פתרונות אקוסטיים ובמיוחד פאנלים אקוסטיים בשלל צורות וצבעים לתקרה ולקירות, לאיטום תאים לשקט ופרטיות, לשיחות, פגישות ואפילו תנומות בין פגישה לפגישה והכל תוך הקפדה על עיצוב, גוונים וטקטורות.

פרסים:

טקניון ניצבת בקדמת החדשנות בתחום העיצוב המסחרי וזכתה בתערוכה במספר פרסים נחשבים על חדשנותה בתחום:

פרס כסף על קולקציית tn Desktop בקטגוריית אביזרים למשרד, סדרה המשקפת את תפיסת האחסון החדשה של פריטים אישיים בתחנת העבודה הממוקמת על תחנת העבודה תוך אפשרות לשימוש בשילובי צבעים שונים.

פרס החדשנות ניתן לטקניון על המוצר Cerebro בקטגוריית פתרונות טכנולוגיים.

זוהי למעשה מערכת המסנכרנת שני מוצרים במקום העבודה – שולחן המתכוונן לגובה יחד עם זרוע צג המחשב.

בעצם כאשר העובד במצב עמידה ראשו אינו נוטה מטה אלא מסתכל ישירות על המסך. אה, ולא שכחנו את המנורה עם החיישן החכם שיודעת לדגום בכל רגע נתון את עוצמת האור בחדר ובהתאם ולהעלות או להוריד את עוצמת התאורה על השולחן עצמו. מגניב, לא?

ההשקה של שתי המערכות לקראת סוף 2018.

פרס נוסף של המותג הבריטי Boss Design הזהב על מערכת ATOM בקטגוריית Furniture Collections for Collaboration. ATOM היא מערכת ריהוט מודולארית מהפכנית המאפשרת להציג את הנוף במקום, כולל הגדרות ישיבה פתוחות ופרטיות, מערכות מפגש משרדי, שולחנות ומסכים.

קליק למצגת המלאה >>