הגש פנייה מהירה

שולחנות משרדיים

כשמתכננים את עיצוב המשרד, יש לתת תשומת לב מיוחדת לבחירת השולחנות המשרדיים, שכן תהיה לכך השפעה משמעותית וישירה על אופי העבודה במשרד, על האווירה בחדרים, ועל הסגנון והרושם שהמשרד ישדר ללקוחות, מבקרים ועובדים. בגלובל מתמחים בייצור ושיווק ריהוט משרדי, ומגוון השולחנות המשרדיים שתמצאו בקטלוג החברה הוא רחב ואיכותי. גלובל עובדת עם מיטב החברות המייצרות ריהוט משרדי, כולל חברת טקניון, רהיטי צרעה ועוד. ריהוט משרדי הוא תחום הדורש מקצועיות, התמחות וחתירה בלתי פוסקת לחדשנות, פונקציונאליות ועיצוב ארגונומי ידידותי למשתמש, לכן חשוב לרכוש את השולחנות המשרדיים מיצרן ומשווק שזה תחום התמחותם.

מערכות מודולאריות

כשמדובר בשולחנות מחשב עבור משרדים בהם כמה עובדים ממוקמים באותו החלל, גלובל מציגה בפניכם מגוון אפשרויות של מערכות עבודה משרדיות מודולאריות, המאפשרות יצירת מספר מרחבי עבודה באתו החלל, וכך באותו חדר ימוקמו כמה שולחנות מחשב, מבלי לפגוע בפרטיות העובדים וביעילות העבודה. בין השאר לבחירתכם מערכת POD

– מערכת open space בסגנון סקנדינבי, מערכת ATOM תוצרת חברת BOSS DESIGN הבריטית, שזכתה בפרס הזהב בתערוכת NeoCon 2018, ומערכת HOOK בעיצוב קארים ראשיד.

שולחנות משרדיים מתכווננים

גלובל משווקת שולחנות משרדיים מתכווננים, המאפשרים התאמה מושלמת של מימדי השולחן לצורכי העבודה ולצורכי העובד. בין השולחנות המתכווננים תמצאו את סדרת LIVELLO מבית טקניון, סדרת STAND UP, וסדרת VOLTAGE.

שולחנות משרדיים בעיצובים מותאמים אישית

גלובל מציגה ללקוחותיה מגוון שולחנות משרדיים בשלל עיצובים מודרניים, חלקם בסגנון רטרו, כמו סדרת WOODS TALK, חלקם מהודרים כמו דגמי שולחנות המשרד מסדרת QUZZI, חלקם מודרניים כמו דגמי אופרה ו I FEEL. לכל משרד וחברה מחכים בקטלוג של גלובל דגמי שולחנות משרדיים שיתאימו לצרכים ולסגנון העבודה של העסק ככפפה ליד, וישדרגו את תנאי העבודה ואת הלוק של המשרד.

לבחור בלב שלם

המגוון הגדול והאיכותי של דגמי שולחנות המחשב אותם תמצאו בקטלוג של חברת גלובל יאפשר לכל בעל עסק חברה ומשרד לאתר את שולחנות המנהלים האידיאלים עבור המשרד והעובדים. הינכם מוזמנים להתרשם מן המגוון, ולבחור את השולחן משרד שמדבר אליכם. ליצירת קשר ניתן להתקשר או לבקר באחד מסניפינו, וכמו כן ניתן להשאיר את פרטיכם באתר, ונציג ישוב אליכם במהרה.

×

שיחת ווטסאפ