הגש פנייה מהירה

מהו הריהוט המשרדי המתאים לכם?

ריהוט משרדי איכותי לא רק מסייע לנו ליצור רושם טוב יותר על הלקוחות שלנו.

אין ספק כי בקונטקסט של עבודה במשרד, ריהוט משרדי הוא עניין מהותי ביותר. ריהוט משרדי איכותי לא רק מסייע לנו ליצור רושם טוב יותר על הלקוחות שלנו, אלא גם מאפשר לעובדים שלנו לבצע את העבודה שלהם באופן יעיל יותר – עניין אשר משפיע באופן ישיר על הביצועים הכלליים של העסק. כיום קיימים לא מעט בתי עסק שמוכרים ריהוט משרדי, והשפע הגדול הזה עשוי להיות מבלבל ולמנוע מאיתנו לרכוש את הציוד הנכון ביותר עבור המשרד הספציפי שלנו. בדיוק מסיבה זו, ארגנו עבורכם מספר דגשים חשובים שכדאי לתת עליהם את הדעת בעת בחירת ריהוט למשרד.

"אופן ספייס" לעומת משרד אישי

חשוב להבין כי הריהוט המותאם לאופן ספייס שונה מהותית מריהוט משרדי "רגיל". בשונה ממשרד רגיל וסגור, אופן ספייס מתאפיין לא פעם בתנועה ערה של אנשים, באווירה פחות שקטה ובעבודת צוות – עניין הדורש ריהוט שיוכל לספק מצד אחד פרטיות בכל עמדה, אך מצד שני יאפשר להמשיך לתקשר עם אנשי הצוות השונים בחלל החדר. דוגמאות טובות לעמדות מותאמות לאופן ספייס, הן העמדות הבאות:

  • District storage – מערכת מודולרית אשר מעוצבת בסגנון מודרני, ומאפשרת להפריד בין אזורים שונים בחלל החדר.
  • Cityline –מוצר זה זכה בפרס הראשון בתחרות העיצוב של קנדה בשנת 2017. עמדות אופן ספייס המשלבות סביבת עבודה מגוונת ודינמית יותר שכוללת פינות חשיבה ומשלבת בין שיתופיות לפרטיות לפי הצורך.
  • MUFFLE – מחיצות סגורות למחצה וססגוניות במיוחד מאפשרות ניהול אקוסטי איכותי ומאפשרות שילוב של פרטיות, לצד שיתוף פעולה בחלל פתוח. המחיצות עשויות משטח המרופד בבד רך ומכילות קימורים מעוגלים, ליצירת תחושה של רוגע, קלילות וזרימה טובה יותר בחלל החדר.

 סביבת עבודה דגם Cityline

ריהוט מתכוונן להתאמה אישית

במשרדים, מירב העבודה מתבצעת בישיבה. על אף שנדמה כי עבודה בישיבה היא עבודה נוחה וקלה יחסית, חשוב להבין אופן הישיבה שלנו משפיע גם על הבריאות שלנו בטוח הרחוק. עבודה על שולחן משרדי נמוך מדי, למשל, עלולה לגרום לעובדים להתכופף יתר על המידה ולסבול מבעיות בגב העליון. לעומת זאת, עבודה על שולחן גבוה מדי עלולה ליצור עומס על מפרקי הידיים או על חוליות הצוואר.

כיסא מחשב שאינו מותאם לאדם אשר יושב עליו, עלול ליצור כאבי גב, בעיות ברכיים ובעיות במפרקי הגוף השונים. בשל העובדה שהעובדים שלנו לרוב מתאפיינים בגבהים ובמבני גוף שונים, רצוי לבחור בריהוט מתכוונן למשרד, בדגש על כיסא משרד מתכוונן ושולחנות מתכווננים – אותם יוכלו העובדים שלנו להתאים לעצמם על פי הצרכים, מבנה הגוף והגובה הספציפיים שלהם. יתרון נוסף ומהותי של שולחנות מתכווננים הוא שהם מאפשרים גם עבודה בעמידה – עניין אשר כבר הוכח כמומלץ וכמסייע בהפחתת עומס מהגב התחתון.

דלפקי עבודה – counter D

דלפקי עבודה

האם שמעתם פעם על האמרה "אין שני לרושם ראשוני"? דלפקי העבודה במשרד, ודלפקי הקבלה באופן ספציפי, הם לרוב הדבר הראשון שהלקוחות שלנו יראו כאשר הם נכנסים למשרד שלנו. מסיבה זו הדלפקים אמורים להיות לא רק פונקציונאליים, אלא גם אסתטיים. בעת בחירת דלפקי עבודה, רצוי לתת את הדעת על הגובה של הדלפק, הצבעוניות והצורה שלו – ולהתאים את כל אלה באופן מיטבי לסוג העסק שלנו ולחלל המשרד.

גלובל – פתרונות מתקדמים לצרכים משרדיים

בחברת גלובל תוכלו למצוא מגוון של פתרונות מתקדמים ואיכותיים לצרכים משרדיים – החל מכיסאות משרד ועד לעמדות עבודה ודלפקים. פתרונות אלה יאפשרו לכם נוחות מקסימלית במשרד ויסייעו לכם לייעל את תהליך העבודה בו. צרו עמנו קשר ותוכלו לשדרג את סביבת העבודה עם התאמה מיטבית לצרכים שלכם. נשמח לסייע לכם לכל דרישה ודרישה.

למוצרים רלוונטיים נוספים:

הכנסו לעמוד דלפקים למשרד של גלובל

הכנסו לעמוד שולחנות לחדרי ישיבות של גלובל