הגש פנייה מהירה

אולם התצוגה החדש והייחודי בארץ

חיפוי רצפות: אפשר גם אחרת

להורדת מצגת מוצרים \ פרויקטים

הכירו את אולם התצוגה החדש והייחודי בארץ של מגנלי מבית גלובל, שיאפשר לכם ליישם את חיפויי הרצפות היצוקות(טראצו\רזינה\אפוקסי) כמו שתמיד רציתם, מבלי הפתעות וקשיים מיותרים.

נושא חיפוי הרצפה הינו נושא המעסיק את עולם האדריכלים, הקבלנים ומפקחי הבניה. אך איך ניתן להגיע לתוצאה הכל כך רצויה כאשר יש כל כך הרבה נקודות כשל? איך בוחרים בחומר הנכון? אילו אפשרויות קיימות ועוד מצליחים לעמוד במסגרת התקציב של הפרויקט?

לאור העובדה שעולם החיפויים בשנים האחרונות מתוודע לחומרים וטכנולוגיות חדשות, לאופנות שמתעדכנות ולצרכים מיוחדים שלעיתים ריצוף סטנדרטי לא מספק הן ברמת המראה והן ברמת התכונות הנדרשות. האולם החדש הממוקם בצמוד לאולם גלובל-טקניון בתל אביב מציע מגוון רחב וכמעט את כל פתרונות החיפוי המיוחדים הקיימים כיום.

אדריכלים ומעצבים רבים מעוניינים במראה הנקי, ללא תפרי התפשטות וללא מישקים("פוגה"), שיהיה קל לתחזוקה ועמיד לאורך זמן. הפתרונות המוכרים הקיימים כגון הבטון המוחלק לא תמיד סיפקו את התוצאה הרצויה ואכן תחום הרצפות היצוקות הפך לתחום שבו בעלי המקצוע נוקטים במשנה זהירות על מנת להבטיח פתרון איכותי לאורך זמן.

עולם החיפויים החדש כולל רצפות רזינה, PU ורצפות פולימריות טכניות נוספים אשר מספקים ללקוח את הפתרון הטכני  יחד עם מראה מרהיב אשר נבנה “tailor made” לפי הגדרות המתכנן ועל פי צרכי הפרויקט.

מעבר למראה הרצפה אילו פתרונות טכניים ניתן עוד להציע?

טכנולוגיות חדשות מאפשרות פתרונות לסוגים שונים של צרכים. כגון: רצפות אנטי סטטיות למעבדות, עמידות כימית למפעלים, עמידות אנטי בקטריאלית לחדרים נקיים, עמידות בפני החלקה לחדרים רטובים, עמידות לחשיפה ישירה של שמש ועוד מגוון פתרונות שנועדו לתת מענה כמעט לכל צורך שעולה. לא תמיד הלקוח מודע לאפשרויות ולכן הגורם המאפיין את הרצפה חייב להכיר את היכולות העדכניות ביותר.

למה שווה לבקר באולם התצוגה החדש?

אולם התצוגה הייחודי מציג דוגמאות ויישומים רבים של חומרים אשר מאפשרים לבעל המקצוע עוד לפני קבלת החלטה כל כך מהותית באיזה חומרים להשתמש, להתנסות באותם החומרים ולראות פיזית כיצד הולכת להתקבל התוצאה הסופית. לא עוד הדמיות\תמונות וקטלוגים דיגיטליים. בפרויקטים מסוימים ניתן גם להזמין דוגמא המבוססת על סמך הדרישות הספציפיות של המתכנן, ובכך להקטין את חוסר הוודאות הקיים באפיון של חיפויים פולימרים.
לכל פרויקט יש את התנאים שלו והאופי שלו. בחירה מושכלת בסוג החומר המתאים והגדרה כבר בשלבים המאוד מוקדמים איזה תשתית נדרשת על מנת להגיע לתוצאה המיוחלת תסייע מאוד לבעל המקצוע להגיע לתוצאה הרצויה ותוביל לשביעות רצון גבוה במיוחד מצד הלקוח.

בנוסף, קיים באולם מחלקה שלמה של חיפויים מודולריים, כגון שטיחים בעיצובים מיוחדים, חיפויים כמו luxury vinyl tiles, super spc ועוד חומרים מיוחדים המיובאים משוויץ, איטליה וספרד.

לא עוד אולם תצוגה סטנדרטי שבו רואים דוגמאות של קרמיקה ופרקטים – אלא בניית תהליך שלם עם המתכנן שבאמצעותו מתאפשר להגיע לעיצוב הספציפי בדיוק כמו שביקש להשיג.

בפרויקטים מורכבים – אין כמו ניסיון

רק חברה מובילה היודעת לספק את מגוון הפתרונות יודעת להכווין את הלקוח בבחירה הנכונה עבורו. למגנלי ניסיון עשיר של למעלה מ20 שנים, מאות פרויקטים כשהבולטים בהם :קניון גינדי TLV – מעל 10,000 מ"ר של טראצו אפוקסי בעיצוב מרהיב, היכל הספורט מנורה של מכבי תל אביב – כולל פרקט ספורט וחיפויים של כל המעברים, חניון עזראלי ת"א ושרונה – עשרות אלפי מ"ר אפוקסי ועוד מאות פרויקטים גדולים ומורכבים שונים.

למי מיועד אולם התצוגה היחודי?

אולם התצוגה אינו רלוונטי עבור לקוחות פרטיים, אלא נבנה לשרת את הקהילה המקצועית: אדריכלים, חברות קבלניות, חברות, בתי חולים, מרל"וגים, מנהלי מרכזי ספורט וכל עסק לפני חידוש משמעותי. ניתן לתאם מפגש מודרך באולם בתאום מראש שבסופו יהיה לבעל המקצוע כלים: עמידה בתקנים, היכולת להתאים את החומר הנכון על פי תנאי השטח ומוגבלות התקציב. להנחות את בעלי המקצוע להגדיר את התשתית המתאימה, רעיונות עיצובים חדשים והבנה כיצד ניתן להגן על חיפוי הרצפה\קיר לאורך זמן. כל זה באווירה חופשית על כוס קפה או יין וחניה חופשית. בקיצור-ביקור חובה לכל בעל מקצוע המתכנן \ מבצע פרויקטים מיוחדים. הביקור בתאום מראש.

לתאום פגישה באולם \ קבלת יעוץ מקצועי לפרויקט.

×

שיחת ווטסאפ